Kuzey Kıbrıs Emlak

Villa Artemis

Villa Artemis

£ 149000 / $ 0 / TL 0 / € 0

Pound (£) Ana satış kurudur. Diğer kur bilgileri tahmini değerlerdir.

Ref:NCE088

Bu özel villa romanium-imperium mimari tarzında tasarlanmış olup tarihi roma mimarisini yansıtmaktadır. Özellikle dış cephelerinde söve, sütun ve sütun başlıkları kullanılmıştır. Toplamda 3 adet en-süit odadan oluşan, galeri boşluğunda salon tasarlanmış açık planı olan toplamda 165m² kapalı alanı. 50m² açık terası olan özel tasarlanmış bir villadır.

Bu projemiz OFF PLAN olarak yapılmıştır. N.C.E olarak bu projeyi sizler için uygulayabileceğimiz alternatif seçenekleri olan arsalar mevcuttur. Deniz tarafında veya daha yüksek rakımlı noktalarda. Bu proje ve diğer off plan projelerimiz Gurubumuz bünyesinde bulunan inşaat şirketimiz tarafından yapılmaktadır. inşaat aşamaları, malzeme seçimleri, projede beklentiler ve gereksinimler müşterilerimizle yapacağımız toplantı neticesinde belirlenip inşaat yapım maliyetini belirliyoruz. Yine sizlere uygun ödeme planı ile villa projesini anahtar teslim bitirip siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

***Afişe edilen fiyata arazi dahil değildir.

Özellikler :
3 Oda, Akıllı Bina, Barbekü, Dağ ve Deniz Manzaralı, Havuz, Jeneratör, Kapalı Garaj, Misafir Tuvaleti, Özel Havuz, Şömine, Teras, Yatırıma Uygun
Kategori :
Projeler, Villa

Benzer İçerikler

Top