Kuzey Kıbrıs Emlak

İlave inşaat

Grubumuz bünyesinde bulunan ve grubumuzun en önemli iki iş kolundan birisi olan ilave ve tadilat işleri bizim için özel özen gösterilmesi gereken işlerin başındadır.

Mevcut yapıların ilave ve tamirat tadilat işlerini kapsar.Ayni zamanda eski yapılarıda profesyonel anlamda röleve ve tamiratını’da yapmaktayız.

Mevcut yapının (villa, konut, eski yapı, daire, havuz, hamam vs) ilk olarak röleve projesi oluşturulur. Yapının mimari gelişimine ve ve yasal emirnameler kapsamında ilave yapılacak mekanlar mal sahibinin isteğine göre tasarlanarak projelendirilir.

İlave inşaatlarada öncelikli olarak mimari proje kapsamında inşaat ruhsatı alınarak başlanmaktadır.

Nihayi olarak proje mal sahibi tarafından onaylandıktan sonra, projede kullanılacak inşaat malzeme seçimi, ( seramik,pvc,ahşap vs.) gerçekleştirilerek malzeme seçimi yapılır. Proje bütçesi ortaya çıkar. Proje bütçesinin mal sahibi tarafından onaylanmasına müteakip, inşaat maliyeti ödeme planı oluşturulur. İnşaat şirketimiz ve mal sahibi arasında kontrat yapılır.Ve işe başlanır.

İlave ve tadilat işleri çok özen gösterilmesi gereken ve özellikle yapıda su,ısı ve ses izolasyonlarının ince ve ağır bir işçilik gerektiğini ve mimarlarımız kontrölunde yapıldığını bilmenizi isteriz.

İlave olarak şirketimiz bünyesinde yapılan işleri kontrol ve denetim amaçlı kontrol onay raporu ,sağlamlık raporu uygulaması yapan dış şirketlerdende onay almak suretiyle yapılan işlerin garantisini daha rahat verebilmekteyiz.

İlave inşaat ve tadilat işlerimizde K.K.T.C genelinde hizmet vermekteyiz. Özellikli olarak kuzey bölgelerinde Lapta – Girne – Esentepe yerleşim yerleri arasında çok sayıda ilave inşaat projesi uygulanıp mal sahiplerine teslim edilmiştir.

Top