Kuzey Kıbrıs Emlak

Yatırım ve Ortaklık

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yatırım olanakları
K.K.T.C Doğu akdenizde yatırım yapmaya en uygun noktada olan adadır,Turizm ve emlak sektörleri için paha biçilmez güzellikte, 7-8 ay yaz ikliminin yaşandığı , her yönü ile çok iyi bir yaşam merkezi haline gelmiştir.Ülkemiz üzerinde olan tüm siyasi, politik problemlere ambargolara rağmen, bügün engellenemez ve önüne geçilemez bir şekilde yükselişle; Turizm, emlak, eğitim sektörleri başta olmak üzere çok büyük atılımlar gerçekleştirilmiştir.

Devlet politikası olarak yerli yabancı yatırımcılara çok özel yatırım fırsatları sunulmaktadır.

Bu Yatırım fırsatlarını ve olanaklarını ortak yatırımcılarımıza doğru bir ivmede ulaştırmak ve zaman-finans ayarlamasını uygun şekilde yaparak yatırımlarınız sağlıklı gerçekleşmesi en önemli görevimizdir.

2- Grubumuzun Ortak iş anlayışı:
K.K.T.C de güncel ve popüler olan yatırım ve finans konularında son derece tecrübeli kadromuz ile emlak ve inşaat alanında ortaklıklarımız mevcuttur. Emlak yatırımlarında hazır ve deşifre olmuş olan ürünler yerine, Güncel olan ve ön araştırmaları yapılmış, maliyet fizibilite raporları hazırlanmış, kar marjları hesaplanmış çok kapsamlı inşaat projeleri bünyemizde olup yeni yatırımcılarını beklemektedir.

İş olanaklarımız ülkemiz kuzey sahili boyunca birçok noktada ; Girne, Karaoğlanoğlu, Beylerbeyi, Lapta, Alsancak, Karşıyaka, Kayalar, doğu tarafından ise Çatalköy, Esentepe ve karpaz sahilleri boyunca bir çok arsa, arazi şirketimiz bünyesinde olup Apartman,villa ve turizm yatırımı için çok uygun fırsatlarla gerek yatırımcılarımıza gerek ortak yatırımcılarımız için kontrolümüzde bulunmaktadır.

Ortak iş anlayışımızın birinci prensibi kazan, kazan felsefesidir. Yatırımcılarımıza sunduğumuz projelerin içerisine kendi grubumuzu dahil ederek ,çifli veya çoklu ortaklıklarla daha büyük projelre girebilmekteyiz, olan deneyim ve tecrübemizi ortak ederek, sonuç odaklı yatırım fırsatlarını sunmaktayız.

Özellikle emlak ve inşaat sektöründe bügüne kadar yaptığımız hiçbir yatırımda, ne kendimizi , nede yatırımcı ortaklarımızı zarar ettirmedik.Yapmış olduğumuz işler yapacak olduğumuz işlerin teminatı olduğunu bilerek 15 yıldan beri bu felsefe ile hizmet vermekteyiz.

3- Ortak iş Alanlarımız
Grubumuz bünyesinde faaliyet gösteren başta emlak ve inşaat şirketimiz olmak üzere, Havuz yapım ve bakım şirketimiz, Oto servis garajımız, Bar-Cafe- Restourantlarımız, bulunmaktadır.

Ortak iş alanlarımız bünyesinde 2015 yılı projelerimiz içerisinde eğlence sektöründe bar, coffe shop, kafeterya vardır.

Ortak projelerimiz kapsamında bu yıl Lefkoşa’da aparmant, girnede apartman , Magosada sahil Restourant projemiz başlamıştır.

4-Finans Ortaklığı
Bil Girişimciler, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de, iş fikirlerini hayata geçirebilmek için gerekli olan finansman kaynaklarına ulaşmakta büyük zorluklar çekmektedirler. Deneyimi, yeterli sermayesi veya teminatı olmayan girişimcilerin, işin başında gerekli olan çekirdek ve başlangıç sermayesini veya işlerini büyütmek için gerekli olan ilave sermayeyi banka kaynaklarını kullanarak geleneksel yollardan sağlamaları pek mümkün olamamaktadır.

Yatırım Ortaklıklarımız belirlenen proje kapsamında yapılan detaylı maliyet fizibilite çalışmalarının ardından, kurulacak olan yeni şirketin hisseleri yapılandırıldıktan sonra kendi iş alanında faaliyet göstermeye başlar. Rutin olarak ortaklık şirketleri banka hesapları dahil şirketin faaliyetleri hakkında ve proje kapsamında, ayda bir yönetim kurulu toplantısı yapılır.

Top