Kuzey Kıbrıs Emlak

Hakkımızda

Emlak

Emlak şirketimiz 1998 yılı itibarı ile inşaat şirketimiz ise 2002 yılı itibarı ile sektörde yerini almıştır. 2000’li yıllardan sonra şirketimiz profesyonel anlamda hizmet vermeye başlamıştır.

Güncel iş olanaklarını ve yatırım fırsatlarını çok yakından takip etmekteyiz. Son yıllarda Yurt içinden ve yurt dışından birçok ortak yatırımcı ile iş olanaklarımız olmuştur ve halen devam etmektedir.Özellikle yurt dışından gelen yabancı finans sahiplerine ülkemizde yeni yatırım fırsatları sunmaktayız. Ülkemiz yatırım yapmaya son derece elverişli koşulları ile Yabancı yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Biz bu noktada başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar profesyonel anlamda yatırımcılarımızı desteklemekte ve yönlendirmekteyiz.

Amacımız ve öncelikli görevimiz müşterilerimizin ne istediği anlamak ve isteklerine doğru yön vermek, karar verilen emlak veya yatırımı, en hızlı şekilde altyapısını hazırlayarak hayata geçirmektir. Özellikle emlak ve konut konularında çok hızlı ve uygun sonuçlara odaklanarak hedefe ulaşabilmenin verdiği güvenle yolumuza devam etmekteyiz. İşlerimiz bir çoğu özel işlerdir. Emlak piyasalarında olan ve deşifre olmuş yatırım fırsatlarından ziyade, Deşifre olmamış yeni ve kazançlı yatırım fırsatlarını sunmaktayız.

İnşaat

İnşaat şirketimiz 1998 yılı itibariyle hizmet sektöründe yerini almıştır. 2016 yılında almış olduğu II. sınıf inşaat karnesiyle 8.000 m² inşaat yapma hakkına sahiptir.

Top